Hızlı ve Öfkeli 5 : Rio Soygunu izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.7 IMDB Puanı 1 Yorum 57,257 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 5 : Rio Soygunu izle

Yıldız oyuncularla dolu kadrosuyla Hızlı Öfkeli Serisinin 5. çekiminde Aksiyon, Gerilim ve Suç dolu çekimi gerçekleşen film, Brian ve Dom'un kardeşi Mia'nın  Dom’u özgürlüğüne kavuşturup kurtardıktan sonra, yetkililerden kurtulmak için sınırları geçtiler. Şimdi Rio de Janeiro’nun bir köşesinde ortaya çıkıyorlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundalar. Alışılmadık müttefikler, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirken, onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlar. Ama onların peşine düşen sadece bu iş adamı değil.İnatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) asla hedefini kaçırmıyor. Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyon başlatıyor. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda.
Hey!! Film açılmadıysa üst taraftaki Dil&Alternatif’e tıklayarak farklı bir player’dan izleyebilirsin. Diğer player’lar da bozuksa Hata Bildir diyerek bize bildire bilirsin. Filmler geç açılabilir. Açıldıktan sonra yaşanan donmalar internet hızınıza göre değişiklik göstermektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Yıldız oyuncularla dolu kadrosuyla Hızlı Öfkeli Serisinin 5. çekiminde Aksiyon, Gerilim ve Suç dolu çekimi gerçekleşen film, Brian ve Dom'un kardeşi Mia'nın  Dom’u özgürlüğüne kavuşturup kurtardıktan sonra, yetkililerden kurtulmak için sınırları geçtiler. Şimdi Rio de Janeiro’nun bir köşesinde ortaya çıkıyorlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundalar. Alışılmadık müttefikler, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirken, onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlar. Ama onların peşine düşen sadece bu iş adamı değil.    İnatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) asla hedefini kaçırmıyor. Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyon başlatıyor. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda.

    Yorumlar (1)